Pelargonija Red Rambler
zoom_in
Pagrindinis

Pelargonija Red Rambler

Rating  
11,00 EUR
Su PVM

Aukštis: 30-40 cm.
Žydėjimo laikas: žydi labai gausiai ir ilgai.
Žiedų spalva: raudona .
Lapai: žali

Vnt
block Išparduota

 

 

 

Pelargonijos Rambler yra rožiažiedės su dvispalviais žiedlapiais, apatinė pusė žiedlapių yra baltos arba šviesesnės spalvos nei vidinė. Rambler serijai priklauso: Red Rambler, Pink Rambles, Scarlets Rambler, Plum Rambler. Visų Rambler krūmai auga labai dideli, taisyklingos formos, žiedynų formuoja labai daug, žydi tikrai ilgai ir gausiai. Net brandus krūmas atrodo įspūdingai.
Šis augalas pirmą kartą buvo išvestas Prancūzijoje XIX amžiuje. Ši veislė atsirado atsitiktinio kryžminimo būdu, dėl kurio įvyko mutacija. Gėlių augintojai Anglijoje iš karto pamėgo naująją veislę ir iš žiedynų pradėjo gaminti neįprastas puokštes ir butonjeres.

Butonjerė verčiant iš prancūzų kalbos reiškia kilputę. Tai dekoratyvinė kilputė arba atlapo puokštelė. Kalbininkai ragina ją vadinti atlapo puokšte. Tai viena gėlė arba mini puokštelė segama į rūbo atlapą.

Augalus siunčiame S dydžio

S dydis tai kelių savaičių įsišaknijęs daigelis, siunčiamas 6 cm skersmens vazonėlyje.

Tikras produktas gali skirtis nuo esančio nuotraukoje. Skirtingų rūšių pelargonijos auga skirtingais tempais ir tokio pat amžiaus gėlė gali ženkliai skirtis pagal dydį viena nuo kitos. Jei abejojate dėl augalo dydžio ar kitų parametrų skambinkite, rašykite ir atsiųsime Jūsų užsakytų prekių nuotrauką ar vaizdo įrašą.

Daugiau ČIA  

Rambler

Atsiliepimų nėra.

Jus gali sudominti..