Balkonui puošti

Balkonui ir terasai

Balkonams ir terasoms puošti kuo puikiausiai tinka visos pelargonijos. Jos nėra reiklios ir žydi nuo pavasario iki pat šalnų, bet tai nereiškia jei išsiskleis žiedelis jis jus džiugins iki pat rudens :) tiesiog nužydėjus vienam žiedui vienas po kito skleidžiasi vis nauji ir nauji žiedai, ir dėl to atrodo, kad pelargonija žydi visą vasarą be perstojo.

Augalus kuriuos gausite galite iškart persodinti į lovelius arba į didesniu vazonus, kuriose jau ir augs gėlė. Išimkite, už augalo stiebo apačios, gėlę iš vazono, kad visa žemė ir liktu prilipusi prie šaknų. Įdėkite į didesnį vazoną, užberkite žemėmis  tik tą dalį kuri buvo vazone ir palaistykite. Vazonas kuriame augs pelargonija turi būti su skylutėmis, kad vandens perteklius išbėgtų. Sodinti pelargonijas į balkoną/terasą galima kai praeis šalnų pavojus, dažniausiai tai gegužės vidurys.

Priežiūra pelargonijos labai paprasta, ši gėlė puikiai tiks ir pradedančiajai gėlininkei arba gėlininkui. Svarbu pelargonijas laistyti tik tuomet kai žemė jau sausa, mažiausiai kartą per savaitę, o per kaitras dažniau. Kartais galima palepinti savo gražuolę Kemiros trąšomis (rožinės), o ji atsidėkos jums gausiu žydėjimu.

Pats augalas "pasakys" jei ko jam trūksta - pasikeitusi lapų spalvą, sudžiuvę lapai ir t.t.

Kaip praneša psichiatrų asociacija: - Kalbėjimas su savo mylimais augalais yra visiškai normalus elgesys, maloniai prašome su mumis susisiekti tik tuomet kai jie jums atsiliepia. :)

Balkonui puošti

Aktyvus filtrai