Faseno katžolė Walker‘s Low
zoom_in
Pagrindinis

Katžolė Walker‘s Low

Rating  
11,00 EUR
Su PVM

Aukštis: apie 60 cm
Žydėjimo laikas: VI-X mėn.
Žiedų spalva: mėlyna
Lapai: aromatingi, pilkai žali
Kitos pastabos: plačiausiai naudojama katžolių veislė apželdinimui dėl ypatingai gausaus ir ilgo žydėjimo

Vnt
block Išparduota

 

 

 

Katžolė WALKER'S LOW populiariausia pasaulio katžolė ir tai visiškai nestebina, nes išsiskiria iš kitų katžolių itin gausiu bei ilgu žydėjimu - žydi nuo birželio iki rugsėjo.. Katžolė – tai puikus prieskoninis, vaistinis bei aromatinis augalas. Ji skleidžia malonų aromatą, kuris primena mėtas su citrina. Katžolės suteikia romantiško jaukumo ir užkloja žemę taip, kad piktžolėms nėra kaip prasibrauti, o svarbiausia – šias neįnoringas daugiametes gėles labai paprasta auginti. Beje, jei labai mėgstate levandas, tačiau nepavyksta sudaryti joms tinkamų augimo sąlygų, katžolės 'Walker's Low' dekoratyvumu nuo jų nedaug atsilieka.

Ši katžolė kaip ir dauguma katžolių gali augti skurdžioje dirvoje ir nuolat saulės kepinamoje vietoje. Nužydėjusius žiedynus geriausiai iškirpti ar patrumpinti visą augalą, taip pratęsiamas žydėjimas ir kerai būna tankesni, kompaktiškesni.

Katžolės tinka sodinti natūralistiniuose gėlynuose, taip pat tarp rožių nes jos atbaido kenkėjus. Katžolė WALKER'S LOW  populiariausia ir plačiausiai naudojama katžolių veislė.

Atsiliepimų nėra.

Jus gali sudominti..